Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Dofinansowanie Akademii Małego Strażaka oraz organizacji zawodów MDP dla naszej jednostki w ramach programu Społecznik 2018

Przejdź do - Dofinansowanie Akademii Małego Strażaka oraz organizacji zawodów MDP dla naszej jednostki w ramach programu Społecznik 2018

W dniu 29.06.2018 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pyrzycach, odbyło się podpisanie umów na realizację dwóch projektów realizowanych wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego oraz Koszalińską Agencją Rozwoju Regionalnego.

Hubert Krysiak
12 lipca 2018
Czytaj więcej o: Dofinansowanie Akademii Małego Strażaka oraz organizacji zawodów MDP dla naszej jednostki w ramach programu Społecznik 2018

Zarządzenie Nr 4/2018 Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu

w sprawie mienia przeznaczonego do sprzedaży

Na podstawie art. 27 ust. 2 ustawy z dnia 25 października 1991 r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej (Dz.U.z 2017 r. poz. 862, z późn. zm.) zarządzam co następuje:

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
11 lipca 2018

Burmistrz Morynia ogłasza II nabór wniosków

Przejdź do - Burmistrz Morynia ogłasza II nabór wniosków

na udzielenie pomocy finansowej dla osób fizycznych w 2018 r. na wykonanie zadania polegającego na usunięciu wyrobów zawierających azbest z obiektów budowlanych

10 lipca 2018

II nabór na stanowisko - asystent rodziny.

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Moryniu z siedzibą przy ul. Szerokiej12, 74-503 Moryń, ogłasza II nabór kandydatów na stanowisko asystent rodziny.

Kierownik OPS w Moryniu
5 lipca 2018
Czytaj więcej o: II nabór na stanowisko - asystent rodziny.

List Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

Przejdź do - List Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

List Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego skierowany do rolników i dzieci z apelem o zachowanie bezpieczeństwa podczas codziennych zajęć w gospodarstwie rolnym.

7 czerwca 2018
Czytaj więcej o: List Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

Ruszyło przyjmowanie wniosków o świadczenie Dobry Start

Przejdź do - Ruszyło przyjmowanie wniosków o świadczenie Dobry Start

Od 1 lipca 2018 r. drogą elektroniczną przez ministerialny portal www.empatia.mrpips.gov.pl można składać wnioski o przyznanie jednorazowego wsparcia dla uczniów rozpoczynających rok szkolny,  przyjmowanie wniosków w formie papierowej rozpocznie się od 1 sierpnia 2018 r. w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Moryniu w godzinach od 715 do 1515.

OPS Moryń
2 lipca 2018
Czytaj więcej o: Ruszyło przyjmowanie wniosków o świadczenie Dobry Start

Woda z wodociągu przy ul. Chopina i Rynkowej jest zdatna do spożycia

Przejdź do - Woda z wodociągu przy ul. Chopina i Rynkowej jest zdatna do spożycia

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gryfinie z dnia 02 lipca 2018 roku w sprawie przydatności wody do spożycia z wodociągu Moryń, gm. Moryń, pow. gryfiński zaopatrującego odbiorców wody przy ul. Chopina oraz przy ul. Rynkowej w Moryniu, ok. 325 osób.

PPIS
2 lipca 2018
Czytaj więcej o: Woda z wodociągu przy ul. Chopina i Rynkowej jest zdatna do spożycia

Uwaga! woda na ul. Rynkowej i Chopina nie nadaje się do spożycia

Przejdź do - Uwaga! woda na ul. Rynkowej i Chopina nie nadaje się do spożycia

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Moryniu informuje, że woda z wodociągu przy ul. Chopina i Rynkowej nie nadaje się do spożycia. Obecnie trwają prace zapobiegawcze. Mieszkańcy powyższych ulic mogą korzystać z wody dostarczanej w beczkach w punktach tymczasowego czerpania wody zlokalizowanych przy budynku Domu Pomocy Społecznej w Moryniu (ul. Rynkowa) oraz przy budynku Przedszkola Miejskiego  w Moryniu(ul. Chopina).  Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

30 czerwca 2018

Masz 50 - 69 lat? Zrobiłaś już mammografię ?

Przejdź do - Masz 50 - 69 lat? Zrobiłaś już mammografię ?

       Niespełna połowa uprawionych Polek zgłasza się co roku na badania mammograficzne w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi nadzorowanego przez Ministerstwo Zdrowia. To niewielki odsetek w porównaniu do innych państw, gdzie w badaniach mammograficznych uczestniczy ponad 70 % uprawnionych pań. Warunkiem skuteczności Programu jest jego masowość, długoterminowość i wysoka jakość.  Jego waga i znaczenie dla zdrowia i życia Polek jest nie do przecenienia. Kobiety w wieku 50 – 69 lat są bowiem najbardziej narażone na ryzyko zachorowania.

LUX MED Diagnostyka
29 czerwca 2018
Czytaj więcej o: Masz 50 - 69 lat? Zrobiłaś już mammografię ?

Publiczny transport zbiorowy na trasie Cedynia - Moryń - Chojna

       W związku z rozpoczęciem od dnia 2 lipca 2018 r. usługi drogowego transportu pasażerskiego w okresie wakacji na trasie Cedynia - Moryń - Chojna

Powiat Gryfiński
27 czerwca 2018
Czytaj więcej o: Publiczny transport zbiorowy na trasie Cedynia - Moryń - Chojna