Przekaż 1% na Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
11 lutego 2019

Zachęcamy do przekazania 1% podatku na Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu KRS 0000377928.

Stowarzyszenie Podkowa, w którego skład wchodzą dorośli, młodzież i dzieci z terenu gminy Moryń, Cedynia, Chojna, powstało, by kontynuować tradycje nieistniejącego już Uczniowskiego Klubu Sportowego Podkowa, który przez 16 lat działał na terenie Gospodarstwa Agroturystycznego w Skotnicy (gm. Moryń).

Przez ten okres przewinęło się przez UKS około 200 osób. Skupiamy się na integracji różnych grup społecznych poprzez sporty jeździeckie, zabawę, aktywny wypoczynek, kontakt z przyrodą. Od 2004 jesteśmy organizatorami zimowych Ferii w Siodle. Od 2009 roku letnich obozów sportowych dla klubowiczów i sympatyków. Amatorska grupa woltyżerska trenuje cały rok i uczestniczy w pokazach podczas towarzyskich zawodów konnych.

Zawodnicy biorą udział w zawodach regionalnych i ogólnopolskich są zarejestrowani w PZJ oraz ZZJ. Od kilku lat posiadamy własne konie. Naszym celem jest dalsze propagowanie sportów jeździeckich, praca z dziećmi, propagowanie wypoczynku na świeżym powietrzu, angażowanie członków i sympatyków stowarzyszenia w ideę wolontariatu, propagowanie kultury, szacunku do przyrody, tworzenie możliwości dalszego rozwoju.

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie 1% na Stowarzyszenie Podkowa

    1% na Stowarzyszenie Podkowa

  • Powiększ zdjęcie 1% na Stowarzyszenie Podkowa

    1% na Stowarzyszenie Podkowa