Fundusze Europejskie na rozwój turystyki wodnej, rowerowej i poznawczej

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
11 kwietnia 2019

Spotkanie informacyjne w Pyrzycach pn. Fundusze Europejskie na rozwój turystyki wodnej, rowerowej i poznawczej.

Informacje o spotkaniu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. Fundusze Europejskie na rozwój turystyki wodnej, rowerowej i poznawczej, które odbędzie się 16 kwietnia 2019 r. w godz. 11:00 – 13:30 w Starostwie Powiatowym w Pyrzycach, ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres lpi@pyrzyce.pl do dnia 12 kwietnia 2019 r.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny - decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga! W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach i rodzaju niepełnosprawności. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę. 

Kiedy?

16.04.2019 r.
11:00 – 13:30

Gdzie?

Starostwo Powiatowe w Pyrzycach
ul. Lipiańska 4
74-200 Pyrzyce
sala nr 209

Dla kogo?

Dofinansowanie udzielane jest przedsiębiorstwom z sektora MŚP, tj.: mikroprzedsiębiorstwom, małym przedsiębiorstwom oraz średnim przedsiębiorstwom.

Program Spotkania


10:45 – 11:00 -   Rejestracja Uczestników

11:00 – 11:15 - Źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich

11:15 – 13:00 – Omówienie naboru wniosków o dofinansowanie w ramach Działania 1.5 Inwestycje przedsiębiorstw wspierające rozwój regionalnych specjalizacji oraz inteligentnych specjalizacji, typ projektów: Innowacyjne inwestycje przedsiębiorstw: projekty przedsiębiorstw zakładające rozwój innowacyjności i konkurencyjności w sektorze turystyki w obszarze turystyki wodnej, turystyki aktywnej (w tym w szczególności turystyki rowerowej), turystyki poznawczej i kulturowej.

 • cele i założenia programu
 • zagadnienia formalne
 • zasady przygotowania wniosku

13:00 – 13:30 - Pytania i odpowiedzi

 

Organizator spotkania

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach.

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy: 

 • konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów,
 • publikacje dotyczące Funduszy Europejskich,
 • udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.

Pliki do pobrania

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Pyrzyce 16.04.19

  Pyrzyce 16.04.19