Stanowisko do samospisu w ramach Powszechnego Spisu Rolnego 2020

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
31 sierpnia 2020

Od 1 września 2020 r. na parterze Urzędu Miejskiego w Moryniu w pokoju nr 2, dostępne będzie stanowisko do przeprowadzenia samospisu w ramach Powszechnego Spisu Rolnego. Stanowisko zostało przygotowane dla osób, które nie posiadają możliwości technicznych do wypełnienia formularza spisowego w domu. Wyznaczeni pracownicy w razie potrzeby będą zapewniali wsparcie merytoryczne i techniczne przy dokonywaniu samospisu.

Dane zebrane w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 są niezbędne do racjonalnego planowania programów rozwojowych polskiego rolnictwa. Dostarczą informacji na temat sytuacji demograficznej, społecznej i gospodarczej rolników, a także prowadzonej produkcji rolnej. Wszyscy użytkownicy gospodarstw rolnych mają obowiązek udziału w Powszechnym Spisie Rolnym 2020.

Obowiązek ten można wypełnić trzema metodami poprzez:

- samospis internetowy za pośrednictwem interaktywnej aplikacji formularzowej dostępnej na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego pod adresem: spisrolny.gov.pl - od 1 września 2020 r.

- wywiad telefoniczny przeprowadzony przez rachmistrza telefonicznego – od 16 września 2020 r.

- wywiad bezpośredni z rachmistrzem terenowym – od 1 października 2020 r.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://spisrolny.gov.pl

Stanowisko do przeprowadzenia samospisu w ramach Powszechnego Spisu Rolnego będzie dostępne od 1 września do 30 listopada 2020 r. w godzinach pracy Urzędu tj.: 7:15-15:15.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Stanowisko do samospisu w ramach Powszechnego Spisu Rolnego 2020 - komputer, pok. nr 2 Urząd Miejski w Moryniu

    Stanowisko do samospisu w ramach Powszechnego Spisu Rolnego 2020 - komputer, pok. nr 2 Urząd Miejski w Moryniu