Gmina Moryń

ZMIANY W PROGRAMIE CZYSTE POWIETRZE!

25 stycznia 2022

Od 25 stycznia 2022 r. obowiązuje zmieniona wersja programu „Czyste Powietrze”. Zmiany obejmują m.in. uruchomienie III części z najwyższym poziomem dofinansowania.

Trzecia część programu „Czyste Powietrze” z dofinansowaniem do 69 tys. zł (do 90% kosztów kwalifikowanych) dotyczy gospodarstw domowych o miesięcznym dochodzie nie większym niż 900 (gospodarstwa wieloosobowe) lub 1260 zł (gospodarstwa jednoosobowe) na osobę oraz dla osób
z ustalonym prawem do zasiłku.

Szczegółowe informację dostępne są na stronie www.czystepowietrze.gov.pl oraz w Punkcie konsultacyjno-informacyjnym w Urzędzie Miejskim w Moryniu.

Do punktu konsultacyjno-informacyjny zapraszamy w godz. 15:15 – 17:45 od wtorku do czwartku. Jednocześnie informujemy, że z konsultantem można umówić się na wizytę indywidualną (preferowane poniedziałki), a sołtysi mogą organizować spotkanie z konsultantem w świetlicach wiejskich (preferowane piątki). Jeżeli na poniedziałek i piątek nie zostaną zaplanowane spotkania indywidualne lub spotkania w świetlicach, to dyżur pełniony będzie w punkcie konsultacyjno-informacyjnym od godz. 15:15 do godz. 16:30.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie logo - Czyste Powietrze

    logo - Czyste Powietrze