Gmina Moryń
Rozkład jazdy autobusów
Artykuły
Zmiana rozkładu jazdy wakacyjnej linii autobusowej
2 sierpnia 2023 r. zmienił się rozkład jazdy linii użyteczności publicznej Moryń - Cedynia - Chojna przez: Skotnice - Nowe Objezierze - Stare Objezierze- Klępicz – Golice - Radostów skrz. - Cedynia – Orzechów Łaziszcze - Mętno - Mętno Małe (TAM i POWRÓT). Poniżej tabela ze szczegółowym rozkładem odjazdów autobusów.
Organizacja linii użyteczności publicznej w okresie wakacyjnym
W okresie wakacyjnym od 26.06.2023 r. do 31.08.2023 r. Powiat Gryfiński organizuje linię użyteczności publicznej Moryń - Cedynia - Chojna przez: Skotnice - Nowe Objezierze - Stare Objezierze- Klępicz – Golice - Radostów skrz. - Cedynia – Orzechów Łaziszcze - Mętno - Mętno Małe (TAM i POWRÓT). Poniżej tabela ze szczegółowym rozkładem odjazdów autobusów.
Rozkład jazdy Moryń- Cedynia- Chojna
Rozkład jazdy ważny od 01.07.2020 r. do 31.08.2020 r. Nazwa linii: Moryń-Cedynia-Chojna przez : Skotnicę – Nowe Objezierze – Stare Objezierze – Klepicz – Golice – Radostów skrz. – Cedynia - Orzechów-Łaziszcze-Mętno-Mętno Małe (TAM i POWRÓT)