Wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Moryniu
W niedzielę, 7 kwietnia w Gminie Moryń zostaly przeprowadzone wybory Burmistrza i Rady Miejskiej w Moryniu. Poniżej przezentujemy wyniki wyborów:
WYNIKI WYBORÓW NA BURMISTRZA MORYNIA
Na poszczególnych kandydatów na burmistrza oddano następujące liczby głosów ważnych:
Lp. |
Nazwisko i imię - imiona |
Zgłoszony przez (skrót nazwy komitetu wyborczego) |
Liczba głosów ważnych |
||||||
1 |
JASEK Sławomir |
KWW SŁAWKA JASKA |
* |
* |
* |
1 |
2 |
0 |
5 |
2 |
SOBCZYŃSKA Anna |
KWW ANNY SOBCZYŃSKIEJ |
* |
* |
* |
* |
5 |
7 |
4 |
Razem |
* |
* |
* |
1 |
7 |
7 |
9 |
Komisja stwierdziła, że:
- Liczba głosów stanowiąca więcej niż połowę głosów ważnych wymagana dla wyboru burmistrza wynosi 890.
- Wymaganą liczbę głosów uzyskał i na burmistrza został wybrany:
Nazwisko i imię - imiona |
Zgłoszony przez (skrót nazwy komitetu wyborczego) |
JASEK Sławomir |
KWW SŁAWKA JASKA |
WYNIKI WYBORÓW DO RADY MIEJSKIEJ W MORYNIU
Okręg wyborczy nr 1 obejmujący 1 mandat.
Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 |
JANITZKI Jolanta Barbara zgłoszona przez KWW ANNY SOBCZYŃSKIEJ, Lista nr 13 |
* |
* |
4 |
5 |
2 |
SOŁODUCHA Barbara zgłoszona przez KWW SŁAWKA JASKA, Lista nr 14 |
* |
1 |
3 |
5 |
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i radną została wybrana:
SOŁODUCHA Barbara zgłoszona przez KWW SŁAWKA JASKA, Lista nr 14 |
* |
1 |
3 |
5 |
Okręg wyborczy nr 2 obejmujący 1 mandat.
Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 |
DZIEDZIC Aneta Elżbieta zgłoszona przez KWW ANNY SOBCZYŃSKIEJ, Lista nr 13 |
* |
* |
4 |
5 |
RZOŃCA Alicja Joanna zgłoszona przez KWW SŁAWKA JASKA, Lista nr 14 |
* | * | 7 | 3 |
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i radną została wybrana:
RZOŃCA Alicja Joanna zgłoszona przez KWW SŁAWKA JASKA, Lista nr 14 |
* |
* |
7 |
3 |
Okręg wyborczy nr 3 obejmujący 1 mandat.
Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 |
KACZMAREK Paweł Andrzej zgłoszony przez KWW ANNY SOBCZYŃSKIEJ, Lista nr 13 |
* |
* |
7 |
4 |
2 |
POTAPIŃSKA Katarzyna Beata zgłoszona przez KWW SŁAWKA JASKA, Lista nr 14 |
* |
* |
9 |
2 |
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i radną została wybrana:
POTAPIŃSKA Katarzyna Beata zgłoszona przez KWW SŁAWKA JASKA, Lista nr 14 |
* |
* |
9 |
2 |
Okręg wyborczy nr 4 obejmujący 1 mandat.
Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 |
STRELCZUK Mariusz zgłoszony przez KWW ANNY SOBCZYŃSKIEJ, Lista nr 13 |
* |
* |
2 |
2 |
2 |
KWIECIEŃ Jacek Wiktor zgłoszony przez KWW SŁAWKA JASKA, Lista nr 14 |
* |
* |
9 |
1 |
3 |
SAWICKI Wiesław zgłoszony przez KWW ZIEMI MORYŃSKIEJ, Lista nr 15 |
* |
* |
1 |
8 |
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i radnym został wybrany:
KWIECIEŃ Jacek Wiktor zgłoszony przez KWW SŁAWKA JASKA, Lista nr 14 |
* |
* |
9 |
1 |
Okręg wyborczy nr 5 obejmujący 1 mandat.
Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 |
LIPIŃSKA Aleksandra zgłoszona przez KWW ANNY SOBCZYŃSKIEJ, Lista nr 13 |
* |
* |
3 |
6 |
2 |
BRZOZOWSKI Krzysztof Władysław zgłoszony przez KWW SŁAWKA JASKA, Lista nr 14 |
* |
* |
7 |
2 |
3 |
MARKOWSKI Anatol Zenon zgłoszony przez KWW ZIEMI MORYŃSKIEJ, Lista nr 15 |
* |
* |
1 |
2 |
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i radnym został wybrany:
BRZOZOWSKI Krzysztof Władysław zgłoszony przez KWW SŁAWKA JASKA, Lista nr 14 |
* |
* |
7 |
2 |
Okręg wyborczy nr 6 obejmujący 1 mandat.
Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 |
DEPTA Natalia Monika zgłoszona przez KWW ANNY SOBCZYŃSKIEJ, Lista nr 13 |
* |
* |
1 |
4 |
2 |
HIRT Iwona Wioleta zgłoszona przez KWW SŁAWKA JASKA, Lista nr 14 |
* |
* |
4 |
4 |
3 |
KAŁDUŃSKI Jacek zgłoszony przez KWW ZIEMI MORYŃSKIEJ, Lista nr 15 |
* |
* |
7 |
8 |
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i radnym został wybrany:
KAŁDUŃSKI Jacek zgłoszony przez KWW ZIEMI MORYŃSKIEJ, Lista nr 15 |
* |
* |
7 |
8 |
Okręg wyborczy nr 7 obejmujący 1 mandat.
W związku z tym, iż w okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, następujący kandydat uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania:
GRANDA Artur zgłoszony przez KWW SŁAWKA JASKA, Lista nr 14 |
Okręg wyborczy nr 8 obejmujący 1 mandat.
Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 |
HOŁOTA Renata Jolanta zgłoszona przez KWW ANNY SOBCZYŃSKIEJ, Lista nr 13 |
* |
* |
2 |
0 |
2 |
LACH Jan zgłoszony przez KWW SŁAWKA JASKA, Lista nr 14 |
* |
* |
6 |
6 |
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i radnym został wybrany:
LACH Jan zgłoszony przez KWW SŁAWKA JASKA, Lista nr 14 |
* |
* |
6 |
6 |
Okręg wyborczy nr 9 obejmujący 1 mandat.
Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 |
PODLESZCZUK Jagoda zgłoszona przez KWW ANNY SOBCZYŃSKIEJ, Lista nr 13 |
* |
* |
3 |
2 |
2 |
MACIEJEWSKI Mariusz Andrzej zgłoszony przez KWW SŁAWKA JASKA, Lista nr 14 |
* |
* |
5 |
8 |
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i radnym został wybrany:
MACIEJEWSKI Mariusz Andrzej zgłoszony przez KWW SŁAWKA JASKA, Lista nr 14 |
* |
* |
5 |
8 |
Okręg wyborczy nr 10 obejmujący 1 mandat.
Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 |
STASIELA Urszula zgłoszona przez KWW ANNY SOBCZYŃSKIEJ, Lista nr 13 |
* |
* |
4 |
2 |
2 |
PIĄTKOWSKA-LUKOWICZ Anna zgłoszona przez KWW SŁAWKA JASKA, Lista nr 14 |
* |
* |
3 |
4 |
3 |
KORNALEWICZ Władysław Marian zgłoszony przez KWW WŁADYSŁAWA KORNALEWICZA, Lista nr 16 |
* |
* |
4 |
0 |
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i radną została wybrana:
STASIELA Urszula zgłoszona przez KWW ANNY SOBCZYŃSKIEJ, Lista nr 13 |
* |
* |
4 |
2 |
Okręg wyborczy nr 11 obejmujący 1 mandat.
W związku z tym, iż w okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, następująca kandydatka uzyskała mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania:
SOBCZYŃSKA Anna zgłoszona przez KWW ANNY SOBCZYŃSKIEJ, Lista nr 13 |
Okręg wyborczy nr 12 obejmujący 1 mandat.
W związku z tym, iż w okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, następujący kandydat uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania:
SOBCZYŃSKI Piotr zgłoszony przez KWW ANNY SOBCZYŃSKIEJ, Lista nr 13 |
Okręg wyborczy nr 13 obejmujący 1 mandat.
Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 |
BARYLSKA Renata Stefania zgłoszona przez KWW ANNY SOBCZYŃSKIEJ, Lista nr 13 |
* |
* |
6 |
2 |
2 |
DYBIZBAŃSKI Artur Ryszard zgłoszony przez KWW SŁAWKA JASKA, Lista nr 14 |
* |
* |
3 |
1 |
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i radną została wybrana:
BARYLSKA Renata Stefania zgłoszona przez KWW ANNY SOBCZYŃSKIEJ, Lista nr 13 |
* |
* |
6 |
2 |
Okręg wyborczy nr 14 obejmujący 1 mandat.
Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 |
BIELAWSKI Paweł Piotr zgłoszony przez KWW ANNY SOBCZYŃSKIEJ, Lista nr 13 |
* |
* |
3 |
2 |
2 |
MATUSZEWSKA Ilona zgłoszona przez KWW SŁAWKA JASKA, Lista nr 14 |
* |
* |
6 |
2 |
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i radną została wybrana:
MATUSZEWSKA Ilona zgłoszona przez KWW SŁAWKA JASKA, Lista nr 14 |
* |
* |
6 |
2 |
Okręg wyborczy nr 15 obejmujący 1 mandat.
Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
1 |
REJDAK Dominika zgłoszona przez KWW ANNY SOBCZYŃSKIEJ, Lista nr 13 |
* |
* |
2 |
1 |
2 |
ROSZAK Marek zgłoszony przez KWW SŁAWKA JASKA, Lista nr 14 |
* |
* |
8 |
1 |
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i radnym został wybrany:
ROSZAK Marek zgłoszony przez KWW SŁAWKA JASKA, Lista nr 14 |
* |
* |
8 |
1 |
Szczegółowe informacje i statystyki przeprowadzenia wyborów dostępne są na stronach Krajowego Biura Wyborczego: Wybory Samorządowe 2024.