Rozkład jazdy ważny od dnia 01.07.2015 r. do dnia 31.08.2015 r.
Rozkład jazdy ważny od dnia 01.07.2015 r. do dnia 31.08.2015 r.
Nazwa linii: Moryń - Cedynia – Chojna, przez: Stare Objezierze, Klępicz, Golice, Radostów skrz. – Cedynia – Orzechów – Łaziszcze – Mętno – Mętno Małe ( TAM i POWRÓT )
Numer linii: U/3206/2
Rodzaj linii autobusowa zwykła
-
Nr przyst.
Godz. odjazdu
oznaczenieDworce i przystanki
Godz. odjazdu
oznaczenieNr przyst.
02
08:00
o Moryń, ul. Szeroka p
13:56
01
02
08:01
Moryń, ul Lipowa
13:55
01
02
08:08
Stare Objezierze
13:48
01
16
08:11
Klępicz
13:45
17
13
08:17
Golice
13:39
12
11
08:21
Radostów skrzyż.
13:35
10
09
08:24
Cedynia, Kolonia
13:32
08
06
08:26
Cedynia, ul. Żymierskiego
13:30
05
09
08:35
Orzechów
13:21
10
14
08:40
Łaziszcze
13:16
13
15
08:44
Mętno
13:12
16
08:46
Mętno Małe
13:10
01
08:56
p Chojna, ul. Żółkiewskiego o
13:00
01
Objaśnienie znaków:
D - Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt,
L – kursuje w okresie letnich wakacji.
Ilość pojazdów potrzebna do realizacji w/w linii – 1 autobus.
Operator: PKS w Myśliborzu Sp. z o.o.
ul. Królewiecka 45
tel. 95 747 24 52
Organizator publicznego transportu zbiorowego:
Powiat Gryfiński
Ul. Sprzymierzonych 4,
74-100 Gryfino